Tango özel ders, özel ilgi

Tango iki kişilik bir dans ise eğitimi neden sadece iki kişi yapılmasın? Bu fikir size de mantıklı geliyorsa eğitmen ile bire bir çalışmak, ders boyu tüm ilginin merkezinde olmak için tango özel ders seçeneğini düşünmeye başladınız demektir.

Tango özel ders

Tango özel ders
Bazen 2 diğer tüm sayılardan büyüktür

Genel yanılgının aksine bire bir özel eğitim ile -özellikle yeni başlangıç ve ileri seviyede- grup derslerine kıyasla daha az ücret ödemiş olursunuz.

Özel ilgi nedir?

Her birey aynı şekilde öğrenemeyeceği için grup dersler her zaman ortalamaya göre yapılmakta ve kimi zaman bu ortalama öğrencinin öğrenim frekansına uymamaktadır. Bütün ilgi yalnızca sizin üzerinizde olacağından ötürü, grup dersleriyle üç, belki dört derste alacağınız bilgiyi doğrudan sizin algınıza özel eğitim yöntemi uygulayacak eğitmeniniz ile tek derste alabilirsiniz.

Özel pratik

Dilenirse özel eğitim, dans seviyenizi pekiştirebileceğiniz ya da uygulama sırasındaki hataların düzeltilebileceği profesyonel bir pratik saati olarak da kullanılabilir.

Özel ders olsun ama nerede?

Daha fazla ilgi ve dolayısıyla daha hızlı öğrenim için evinizde veya size daha uygun herhangi başka konumdaki, dansa uygun bir ortamda sizin ilgi ve becerinize yönelik olarak ilerleyecek, bire bir özel eğitim alabilirsiniz.

Ders detayları ve sormak istediğiniz diğer sorular için iletişim bölümünde bulunan form vasıtasıyla ya da diğer bilgilerden bana ulaşabilirsiniz.